woensdag, 01 april 2020 20:05

Tenille Townes, Abby Anderson, Kassi Ashton, Adam Hambrick met "Lean on Me" [Bekijk video]

Lean on Me

De nummer 1-hit 'Lean on Me' uit 1972 van Bill Withers heeft vaak gediend als een soundtrack van hoop in tijden van nood.

Met de corona pandemie bevinden we ons in een tijd van nood.

Tenille Townes rekruteerde een handvol van haar muzikale vrienden Abby Anderson, Kassi Ashton, Keelan Donovan, Alex Hall, Adam Hambrick en Caylee Hammack voor een opname van 'Lean On Me'.

'In deze gekke tijden  ben ik zo dankbaar voor mijn vrienden, voor muziek en de manier waarop we nog steeds allemaal met elkaar verbonden zijn', zegt Tenille. "Het brengt me zoveel vreugde om de stemmen van iedereen bij dit nummer samen te horen en ik hoop dat het mensen een beetje vreugde en troost brengt wanneer ze het horen. We hebben echt allemaal iemand nodig om op te leunen, vooral nu. Het was echt heel leuk om dit nummer samen op afstand te zingen!

Bekijk hieronder de cover van "Lean on Me"

 

Gerelateerd...

Lees ook...

­