Scotty McCreery komt met de nieuwe single You Time.
Scotty schreef de nieuwe song met Frank Rogers en Aaron Eshuis, en zegt dat het geïnspireerd is door zijn vrouw Gabi. In de teksten geeft Scotty toe dat hun werk zo druk is, en hij zou haar liever helemaal voor zichzelf zou willen hebben.
“Ik ben zo opgewonden over het uitbrengen van nieuwe muziek, vooral een nummer dat me aan Gabi doet denken en me in een vrolijke bui brengt. Ik denk dat we nu allemaal een glimlach kunnen gebruiken, ”deelde McCreery in een persbericht.
back-to-normal
En hoewel het nieuwe nummer pas op 23 september beschikbaar zal zijn, speelde Scotty het afgelopen vrijdag tijdens zijn Live at the Ryman show voor echt publiek. De show met verminderde capaciteit geeft 125 fans toegang tot de iconische locatie in Nashville, voor een van de eerste back-to-normal concerten en McCreery's eerste terugkeer naar het podium.
"You Time" volgt drie opeenvolgende nummer 1 singles van Scotty's laatste album Seasons Change: "Five More Minutes", "This Is It" en "In Between".
My brand new single “You Time” will be out 9/23 ??
— Scotty McCreery (@ScottyMcCreery) September 3, 2020
I'll perform “You Time” live on my 9/4 "Live at the Ryman" livestream! Purchase your tix here: https://t.co/gKXIufw8Vw
Pre-save “You Time” for a chance to win access to an exclusive Zoom Q&A with me: https://t.co/bz4shlnTbK pic.twitter.com/vebgpJLJLn


