
NewCountry.nl: All You Want To Know About New Country
2001 - 2021 New Country Nederland Privacy en Cookies
Justin Timberlake trakteerde de fans in Nashville's Bridgestone Arena tot een set van twee uur tijdens zijn Man of the Woods Tour op 9 mei.
De set bevatte een verschijning van Chris Stapleton, die op hetzelfde podium tijdens de 2015 CMA Awards samenwerkte met Justin op Tennessee Whisky en Drink You Away. ”
Tijdens het tweede uur van de Man of the Woods-show kwam Chris onaangekondigd het podium oplopen en begon 'Say Something' te neuriën, een song waarop het paar samen werkte voor het album van Justin Man of the Woods uit 2018 .
Na het nummer liet Justin de fans weten dat Chris nog niet weg ging.
"Nu weet je dat ik je niet kan laten vertrekken zonder dit nummer te spelen," zei Justin terwijl zijn band Tennessee Whiskey begon te jammen, wat ertoe bracht dat Chris zijn strot open deed.
Kijk hieronder hoe Chris en Justin Tennessee Whiskey zingen .